Informacje o naszej firmie

Nasza Firma

Nasza Firma powstała w 2013 roku. Od początku działalności dostarczamy sprzęt i usługi najwyższej jakości. Współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu IT oraz Urządzeń Fiskalnych. Najważniejszy dla nas jest klient i jego zadowolenie. Sprzedajemy nowy oraz poleasingowy sprzęt komputerowy i drukujący. Modernizujemy i ulepszamy cały sprzęt związany z branżą IT. Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia fiskalne wiodących w Polsce producentów. Nasi klienci zawsze są pod doskonałą opieką zarówno ze strony sprzętu fiskalnego, jak i strony formalnej, np. w kontaktach z Urzędem Skarbowym.

Informacje o naszych partnerach

Elzab

Najstarszy producent urządzeń fiskalnych w Polsce. Historia firmy sięga 1969 roku. Urządzenia marki fiskalnej Elzab są zdobywcami wielu nagród najlepszego designu i uchodzą za jedne z najmniej awaryjnych. Elzab posiada w swojej ofercie również szeroko pojęty sprzęt okołokasowy.

Alsen

Jedna z największych sieci detalicznych sklepów komputerowych w Polsce. W swojej ofercie posiada sprzęt następujących marek takich jak Dell, HP, Lenovo. Apple, Microsoft, LexMark, Brother.

Posnet

Największy producent kas i drukarek fiskalnych w Polsce. Produkty marki Posnet uchodzą za najmniej awaryjne na rynku. W ofercie znajdują się urządzenia dla każdej branży. Posnet jest również dystrybutorem sprzętu okołokasowego takiego jak wagi kalkulacyjne, czytniki kodów kreskowych czy komputery POS.

PayTel

Jeden z największych operatorów terminali płatniczych w Polsce. W ofercie posaida zarówno terminale mbilne jak i stacjonarne. Doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że jest jednym z najchętniej wybieranych operatorów.

Aclas Polska

Producent tanich, ale niezawodnych kas fiskalnych oraz wag kalkulacyjnych. Produkty fimry Aclas szturmem wdarły się na rynek w Polsce oferując solidną jakość za rozsądną cenę.

AB SA

AB to największy dystrybutor sprzętu IT w europie środkowo-wschodniej. W swojej ofercie posiada portfolio marek takich jak: Dell, Lenovo, HP, TP-LINK, Microsoft, Qnap, Msi, Asus, Acer, PLY, Adata itd. Hurtownia istnieje od 1990 roku.

Copyright © 2023 Sg-System. Wszelkie prawa zastrzeżone.